| JeffHardyTNA96 a întrebat:

Salutare tuturor! Imi puteti spune va rog frumos cum po sa imi fac un cont pe Instagram?

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Pentru a-ti face cont pe Instagram trebuie sa indeplinesti niste conditii:

1. E de preferat sa fi hipster/hipsterita
2. Trebuie neaparat sa ai un iPhone/iPod/iPad
3. Trebuie neaparat sa crezi ca Steve Jobs e cea mai mare entitate care exista si sa te inchini la statuia lui de 15 ori pe ora in timp ce sacrifici o maimuta care mananca doar mere.
4. Trebuie sa ai o farfurie cu mancare in fata.
5. Trebuie sa fi constient ca a face poze la mancare e o arta.
6. Trebuie sa fi constient ca arta inseamna a pune un filtru infect unei poze.
7. Trebuie sa crezi ca esti unic/unica, sa asculti muzica underground si sa te imbraci ca bunicii.
8. Iti faci contul cu pricina.
9. Faci o poza la mancare cu iPhone/iPod/iPad/iShitYouNot in timp ce sacrifici maimute care mananca numai mere si te inchini la Steve Jobs si aplici un filtru infect pozei respective.
10. Felicitari, faci parte din elita omenirii, cei cu cont de instagram care au impresia ca pe noi, muritorii de rand, ne intereseaza pozele voastre la ciorba de fasole.

| JeffHardyTNA96 explică (pentru kurinkita):

Bun, multumesc pentru nimic. Mesajul tau nu ma ajuta sa imi fac cont numa sa imi fie foame.