| KenJi a întrebat:

Salutare tuturor.Stie cineva cum se foloseste GameCIH2 (Cheating Hack)? Pe android, tocmai mi-am rootat telefonul si nu stiu cum sa il fac sa mearga.Va rog sa ma ajutati. Funda si voi

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai el merge, dar nu sti tu sa il folosesti. Deoarece nu accept codatii, nu te voi ajuta, uhahahah. Acum serios, cu gamecih ii tradezi pe cei care joaca cinstit, si nu e corect.2. depinde de telefon, il poti descarca, dar zi si telefonul