| AlexandruMAI a întrebat:

Salutare tuturor, știe cineva un program de creat afișe pentru concerte? Și un alt program pentru editat video. Accentuez faptul că sunt începător și am nevoie de ceva mai ușor accesibil

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi programul Gimp pentru afise si Windows Movie Maker pentru editat video.

| DeeJayNo1 a răspuns:

Adobe Photoshop si Adobe affter effects

| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Salutare, eu folosesc corel draw si Sony vegas, sunt destul de greoaie si iti trebuie ceva timp daca esti incepator, te pot ajuta cu afisele pentru concert daca nu sunt multe modele happy