| vavitza a întrebat:

Salutare tuturor! Sunt in Germania si am card la Sparkasse! As vrea sa descarc aplicatia Sparkasse pe tel sa verific contul direct pe tel sa nu mai merg pana la banca de fiecare data. Intrebarea mea este: cum fac acest lucru? Am inteles ceva de Online Banking sau de genu dar nu stiu cum trebuie procedat... daca cineva are aplicatia si stie despre ce este vorba va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac mai exact... o zi frumoasa tuturor!

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Online Banking trebuie activat doar la banca, nu poti face de unul singur descarcand aplicatia.

| mentholinks a răspuns:

Aplicatia poti sa o descarci dar trebuie sa mergi la o sucursala a bancii pentru ati face acest serviciu de online-banking daca nu l-ai facut o data cu cardul.