| TiestoMD a întrebat:

Salutare tuturor!
Vreau sa-mi fac un cont paypal si cand introduc datele de pe card imi apare aceasta eroare: We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card. sad
Ce trebuie sa fac?

Mentionez ca am un card VisaElectron de la BT.
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu stiu daca are legatura cu ce zic eu acum, dar stiu ca trebuie sa ai ceva banuti pe card ca sa ti-l verifice, o suma mica gen 10-20lei,nu mai stiu exact, pe care ti-o ia de pe card si ti-o da inapoi dupa verificarea lui.

| Daniel26 a răspuns:

Cum ai rezolvat problema pana la urma? Aceeasi eroare o primesc si eu, desi am cei 1. 5euro disponibili in cont pentru verificare. merci.

| dariusbocos a răspuns:

Raspunsul corect e ca ai introdus ceva gresit la date asa mi se intampal si mie cand gresesc

| ionut12 a răspuns:

Stiu eu mica problematongue
Omule da-mi adresa da de messenger si iti voi explica detaliat.
Multumesc.