| Chief a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, am windows 10 pro cu licenta si mi-am instalat daemon tools lite si de atunci tot imi apar reclame pe ecran si mi s-au instalat niste aplicatii fara acordul meu. Va rog sa ma ajutati sa rezolv problema! Multumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta nu e de la windows si pentru ca acel program a venit impreuna cu alte aplicati, dezinstaleaza manual acele programe sau fa o instalare ca malwarebrytes

| K0sti a răspuns:

Lasati-va de sportul asta fratilor...

| CPAElites a răspuns:

Data viitoare instaleaza Power ISO. E mult mai bun ca porcaria aia de Daemon tools.