| NeXtLevel100 a întrebat:

Salutare va rog sa ma ajutati au intrati spion pe pc-ul unui prieten si m-a rugat sa-l ajut da eu tot nu stiu cum sa fac sa scape de ei a si inca ceva ei cind vorbiam eu cu el pe skyp au inceput sa scrie si ei si sponiau ca ei nu ar sa intre in fiecare zi in pc lui ce trebuie sa faca? ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| StefanStyle94 a răspuns:

Sa isi ia programe anti spyware, un antivirus bun, sa dea turn on la firewall si automatic updates si sa si schimbe I. P.-ul, sa ia legatura cu provider-ul de unde are net si sa ii roage sa il schimbewinkingmulta bft

3 răspunsuri:
| noname_1435 a răspuns:

Instaleaza avast internet security 2010 ca este bun antivirus s are si firewall

| NeXtLevel100 explică:

Da nu mie mi-a intrat spioni unui prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna idee e sa schimbi I. P u la net si calculator. Imipare rau pentru tine.(sa nu cumperi ceva online ca ramai cu contul gol ai grija)