| Seby80 a întrebat:

Salutare, vreau sa imi fac singur acasa jailbreack la iPhone 4, si as dori sa imi ziceti cum se face, desigur, cu link pentru fiecare pas. Sa precizez si softul : iOS 4.3.5 (8L1) si Firmware modem 04.10.01. Dau funda! Acest telefon a fost luat la abonament vidafone.

1 răspuns:
| BIS99 a răspuns:

laughing rolling on the floor tu realizezi că oricine te poate da pe mâna poliţiei aşa-i? Şi trebuie să ai telefonul decodat pentru aşa ceva. Câte probleme am avut eu din cauza JailBreak-ului...