| Seby80 a întrebat:

Salutare, vreau sa imi fac singur acasa jailbreack la iPhone 4, si as dori sa imi ziceti cum se face, desigur, cu link pentru fiecare pas. Sa precizez si softul : iOS 4.3.5 (8L1) si Firmware modem 04.10.01. Dau funda! Acest telefon a fost luat la abonament vidafone!

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Incerca cu un tutorial. search pe goagal. nu iti sugerez sa faci asta pentru ca o pana de curent sau un pas gresit si telefonul tau o sa fie mort. cauta pe cineva expertbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin funda?