| Ciprianadv a întrebat:

Salutare, vreau sa-mi achizitionez carcasa genesis titan 800, aceasta are 4 ventilatoare, iar eu in calculator am 2 de 4 pini, intrebarea este urmatoarea, cate imi trebuie pentru cele 4 ventilatoare?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Fan inseamna ventilator. Tu ai intrebat cate ventilatoare iti mai trebuiesc pentru cele 4 ventilatoare.
Eu am incercat sa deduc ce ai vrut sa zici si sunt 2 variante :
1. https://www.pcgarage.ro/fan-controllere/deepcool/fh-04/
Poate ai vrut sa te referi la fan hub pentru toate ventilatoarele de 4 pini sau 3.

2. In acea carcasa nu incap decat 4 ventilatoare, adica cele 4 incluse. Nu poti adauga unele noi, decat daca vrei sa le schimbi pe alea de pe carcasa.