| Vladvlad12gw a întrebat:

Salutare, vreau sa sterg o poza de pe pagina mea de Facebook si pur si simplu nu imi apare butonul de stergere. A mai avut cineva aceasta problema?

4 răspunsuri:
| AlexSM86 a răspuns:

Daca ai incercat din aplicatie, incearca si din browser (chrome, safari). Daca nici asa nu apare, incearca cu modul incognito/private.

| Vladvlad12gw explică (pentru AlexSM86):

Tot nu merge

| AlexSM86 a răspuns (pentru Vladvlad12gw):

De pe ce dispozitiv incerci sa faci asta: Android, Iphone, PC? Unde iti aparea butonul de obicei? Ce lasi faceai ca sa ajungi la el?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O fi de la ei defectiune tehnica, mai asteapta ca se rezolva.