| mihaita3vip a întrebat:

Salutare.
Vreau sa vand Laptop Asus: http://www.cel.ro/......10m-1gb-l/
Cati bani imi pot lua pe el tinand cont ca eu am dat in 2013 prin februarie 1700 lei.
Macar 1450 lei i-au bani astia?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Depinde pe cine gasesti si cum il prostesti big grin, daca iei 1000 de lei pe ea sa fi multumit, de obicei se vinde cu jumătate de pret, dar cum am zis depinde cum il/o prostesti...
Acum 1 saptamana am vandut si eu un laptop c-am tot de 1 an care avea asa :
Asus i5, ram 8, placa video Nvidia 630 M memorie 2GB; am dat pe ea 3000 de lei si l-am vandut cu 1200!
Daca tu o sa ai noroc mai mult, atunci bafta! big grin