| D1eSeL a întrebat:

Salutari!
Am o intrebare: Cum pot sa fac sa schimb interfata Windows XP intr-o interfata fidela de Windows 7?
Nu de genu " w7 + vista". Ceva fidel 7. Cu tot cu majoritatea aplicatiilor.
Va rog dati si un link.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Bogdanss a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? 49xcwtcq946q7nz eu pe asta il am eri l-am luat

2 răspunsuri:
| Bogdanss a răspuns:

Pai ce spui tu aici e tot ce i-am dat eu

| TupacShakur a răspuns:

Iti consuma prea multe resurse din calculator cel mai bine ar fi sa il lasi asa
daca vrei neaparat dai un search pe google cu windows 7 transformation pack si o sa ai destule rezultate