| flaviu1 a întrebat:

Salutari am un dell precision 380 si acum dedoua zile cand sa il pornesc la butare imi scrie NTLDR is missing press ctrl+alt+delete to resetart your pc. Ce as putea face va rog ceva sfat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand bootezi de pe cd cu windows apesi tasta r to repair, apoi va cere parola de administrator, daca ai asa ceva scrii. cand va aparea csmug...scrii comanda copy d:\i386\ntldr c:\ (in loc de d scrii litera unitatii optice care poate fi d, f, e, g...etc depinde)