| anonim_4396 a întrebat:

Salutari!
Intotdeauna cand intru pe jocul Minecraft intru pe singleplayer si ma joc un timp mi se blocheaza si trebuie sa dau restart la Laptop.Pe multiplayer nu are aceasta problema.

2 răspunsuri:
| Anonymous00 a răspuns:

Si mie mi se intampla asa cand stateam pe MC acum nu s-a mai blocat ca am scos cateva programe de care nu aveam nevoie are nevoie de putin memorie in plus laptopul tau.
Funda?

| 0Marginean0Horatiu0 a răspuns (pentru Anonymous00):

Nu prea esti de funda dar mersi ca macar ai incercat, am vazut eu jucam pe full screen daca numai joc nu mi se mai blocheaza