| anonim_4396 a întrebat:

Salutări, locuiesc în Germania de 1 an de zile, maine trebuie sa imi vina un televizor nou, e un Samsung smart, stiu ca suporta ci+ întrebarea mea este, de unde sau cum pot cumpara un asemenea card si sa prind programe românești aici in Germania în format full hd, hd sau macar sd. Se poate fara a fi nevoie sa montez o antena parabolica? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mergi cu un receiver de la digi in Deutschland, sunt uni care stiu sa faca configuratia

| sierra1 a răspuns:

Asta numai furnizorul local de cablu TV poate să-ți spună dacă are în grilă și programe românești