| JuStKid a întrebat:

SalutaRi Prieteni! Pentru cei care se pricep la situri! am si eu un site si am schimbat de curand tema wordpress! doar ca nu-mi apare nici o imagine nici la postari nici la slide-ul de sus: uitati-va si voi: http://movies.dailytips.info dar daca intri intr-un post iti apare imaginea postului! nu stiu ce sa fac! va rog ajutati-ma! Funda! ceva idei cum sa fac sa apara pozele posturilor pe pagina de intrare si la slide!

1 răspuns:
| SergaTheBoy a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa astepti 24 sau 48 de ore pana cand se vor re-analiza (ca sa ii zic asa) toate imaginile!