| Mnk_Narcis_1993 a întrebat:

am un Blog pe Wordpress facut de curand: http://smarthingsro.wordpress.com/ si vreau ca pe prima pagina sa nu imi apara tot articolul. Sa imi apara cateva randuri, apoi sa scrie Read more sau Citese mai departe. Pe site am tema Ryu instalata.

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Cauta alta tema, daca ai Wordpress gazduit nu ai posibilitatea sa intervi in CSS decat daca platesti asa ca va trebui sa cauti printre teme o alta care sa indeplineasca cerintele tale desi posibilitatile sunt reduse, te-as sfatui inainte sa apuci sa il dezvolti sa arunci o privire la cei de la Blogger

| Mnk_Narcis_1993 explică (pentru ale28bz):

La Blogger pot sa intervin in CSS? happy

2 răspunsuri:
| ale28bz a răspuns:

Poti sa intervi in cs doar daca platesti, faci un upgrade costa in jur de 19 usd sper sa nu gresesc suma. iti apare in panoul de control