| JNK92 a întrebat:

Salutari TPU! Am si eu o nelamurire,ca sa instalez pe un telefon o aplicatie pentru alergat,sa vad cat alerg,viteza si altele,am nevoie de un telefon cu android asta e clar, dar pe langa android ce aplicatii mai trebuie sa am instalate ca sa functioneze si daca trebuie sa fiu conectat la internet in timp ce alerg? Daca puteti sa imi dati si ceva exemple de aplicatii pentru alergat cu atat mai bine. Funda celui care ma lamureste!

1 răspuns:
| paulciul123456789 a răspuns:

Salut. da trebuie sa ai netu pornit. si trebuie sa ai netu pornit si sa ai telefon cu android si cam atat mie mi-a mers happy bafta.