| SmartShooter a întrebat:

Salutari TPU! Din pacate mi-a scapat telefonul pe jos si sticla telefonului s-a fisurat. Telefonul este Xperia V si acum nu mai merge touch-ul, displayul este intact, ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Mergi cu el la un service si ti-l rezolva.

2 răspunsuri:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i faci decat sa schimbi touch-ul e posibil sa se fi sectionat matricea sia tunci nu o sa mearga dincolo de un punct cauta sa nu ai crapatura completa de la un capat la altul la touch daca e una ce va fi sub crapatura nu va functiona

| SmartShooter explică (pentru Copaci_Liviu_1981):

Uf... crapatura chiar e completa