| strutu75 a întrebat:

Salutari tuturor! as vrea sa imi spuneti si mie un video editor bun, pentru modificarea clipurilor.

Răspuns Câştigător
| Orlando72 a răspuns:

Penru modificarea lor nu stiu dar sa faci un videoclip sau sa il modific de exemplu SlowMotion, FastFoward si multe alte chestii cel mai bun este Sony Vegas, Sony Vegas Pro este mult mai bun. Dar poti sa iti iei un program foarte usor de folosit iar foarte foarte aurea pe langa Sony Vegas Pro care este Windows Movie Maker.