| Jigokunokishi a întrebat:

Salutari! Vreau sa-mi cumpar un laptop care sa mearga usor,sa aiba o placa video cat de cat buna sa ma uit la filme si anime-uri si sa fie ceva care sa ma tina mult si bine, sa aiba racire buna etc. si totusi sa fie ieftin. Care dintre cele doua modele mi le recomandati?

http://altex.ro/......5-free-dos

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Prima varianta.
Sa stii ca daca vrei sa te uiti la filme si anime-uri sunt foarte bune.
Am Asus-ul ala, putin mai diferit, cu un procesor mai slab, dar imi fac treaba bine cu el.
Sa fii sigur ca nu vrei sa joci jocuri.
Daca nu vrei sa joci jocuri, nu asculta raspunsul de mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutari,
Ceea ce ne-ai dat tu exemple, nu prea o sa satisfac cerintele tale, au procesoru slab, placa video integrata (ii ok totusi pentru filme).
Dar daca vrei sa-ti spun totusi care dintre cele 2 variante, eu as alege prima, acel ASUS cu AMD, ii mai bun putin.
bafta!