| katalynf1 a întrebat:

Salutatre tuturor!
Dece imi apare asta la fiecare pornire a laptopului, aveti poza la adresa de mai jo

http://postimg.org/image/5uo412rzd/

1 răspuns:
| Rapking a răspuns:

Din cate vad windows-ul te intreaba daca doresti sa faci boot-are (inseamna ca daca doresti sa il lasi sa citeasca de pe un dispozitiv, aceasta optiune se folosesti in momentul in care doresti sa iti reinstalezi/instalezi windows-ul). Deci una din cauze ar fi ca tu ai conectact ceva la laptop ex: un stick de memorie, sau ai inserat in DVD-writer un CD/DVD solutia in cazul acesta este sa scoti sau sa decuplezi orice ai conectat la laptop repornestel si vezi daca s-a rezolvat problema sper ca ti-am fost de folos