| anonim_4396 a întrebat:

Salutere TPU! Am mare nevoie de Activator pentru. Windows 7 pentru. toate versiunile.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Îl poți folosi LEGAL 120 de zile. Ce te face să crezi că duplicând licențele pe serveru Microsoft nu se va lăsa cu sancțiuni legale asupra ta sau a părinților tăi că precis ești minor? Că așa ai văzut la x și y? Eronat! Sau vrei să pățești și tu ca inconștienții-ignoranți la care ai văzut asta să-ți infectezi frimeware-u hard disc-ului=>bad logic pe el și în final... boot failure de nu chiar și BIOS-ul?