| AlxGoliatH a întrebat:

Samsung galaxy mini 2 mai bun decat galaxy gio? As vrea sa stiu si durata bateriei la cel ales de voi,

4 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../6928,5171 Tot ce vrei si nu vrei sa stii despre cele doua telefoane.

| transsa a răspuns:

Galaxy Gio(S5660) este mult mai bun decat Galaxy Mini 2(S5570). Galaxy Gio(S5660) are mai multe avantaje: are un procesor de 800 MHz, are un ecand mai mare 320 x 480 pixeli(3.2 inch). Ceea ce il face superior fata de Galaxy Mini 2(S5570) este camera, aceasta este de 3, 15 MP, dar vine cu un LED Blitz, auto focus, geo-tagging, face detection.

| DaPro a răspuns:

Samsung galaxy gio este mai bun, dar la samsgung galaxy mini 2 dureaza mai mult bateria in jur de 9-48(depinde cat il folosesti)iar la gio in jur de 8-24 la fel(depinde cat il folosesti)big grinfundit@?

| Marius7y6t a răspuns:

Baiiiiii sa stiti ca Samsung galaxy mini 2 e mai bun decat Samsung galaxy gio in primul rand procesoarele sunt amundoua la fel de 800 mghz si plus de asta mini 2 mai are si 512 ram adica aproape dublu fata de gio si gio sa stiti ca nu are blit si credeti-ma am galaxy gio si o prietena de-a mea are mini 2 si ii se misca mult mai bine ca al meu si bateria sa nu mai spun ca tine mult mai bine si ecranul lui mini 2 e de 3.27 inch si la gio de 3.20 ma rog nu se vede cand le ai pe amundoua in fata dar te sfatuiesc bine sa stii sa iti iei mini 2 si eu acum tot de asta vreau sa imi iau