| Dalina27 a întrebat:

Samsung galaxy S II: cand ma suna anumite persoane(pana acum am descoperit doar 3) li se termina apelul iar eu primesc acest mesaj: "the process com android phone has stopped unexpectedly" Ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resoftare: instalarea versiunii curente de Android DIN NOU. Nu iti recomand sa faci asta acasa, pentru ca s-ar putea sa te arzi (nu la propriu). Du-l la un service si spune-i celui de acolo sa iti faca o resoftare.