| MihaiG97 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati, am un telefon Samsung galaxy fit si nu imi merge google search il deschid se incarca pe jumatate si apoi imi apare o chestie pe care scrie asa : "The application Internet (process com.android.browser) has stopped unexpectedly. Please try again", si dedesubt pot da doar force close! Cine a mai patit sau cine stie ce are sa imi zica si sa imi spuna ce pot face pentru a remedia problema! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Ia-ti firefox, chrome sau opera mini de pe google play. Vezi daca iti mai face asa. Daca persista, sa ma contactezi.

| MihaiG97 explică (pentru xFluing):

Am gasit solutie, i-am dat un reset total si acum functioneaza, dar multumesc oricum, ca ai vrut sa ma ajuti.