| adi92_1057 a întrebat:

Samsung s5230 sau Samsung Corby?
happy

12 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Samsung s5230 este superior din toate punctele de vedere.
Daca ai nevoie, poti opta pentru varianta cu WiFi.

Apache
| Apache a răspuns:

Samsung s5230
http://www.telportal.ro/......_S5230.htm

| OnutsaXD a răspuns:

Samsung corby, arte touch-ul mult mai rezistent(il are capacitiv fata de rezistiv al lui s5230). Plus ca daca ai o husa nu o sa se apese pe ecran si o sa intre in meniu, la muzica etc, pentru ca telefonul reactioneaza numai la deget. Bateria tine mai mult la corby. Samsung star nu are multe in plus ( 3. 2 mpx camera si accelerometru, care nu o sa mai functioneze asa bine dupa ceva timp). Am avut ocazia sa umblu pe amandoua si mi-a placut mai mult corby.

| lucian a răspuns:

S5230 merge mai bine

| pwp a răspuns:

Eu zic Samsung s5230 happy

| Isabelamaria21 a răspuns:

Samsung s5230 este mai bun decat Samsung Corby, Samsung Corby se strica la prima scapare pe jos (spun asta din propria experienta)l-am scapat de kate-va ori sh sa bulith asta este mi-am luat altu`

| Kosmyn_6656 a răspuns:

Samsung s5230 e mai bun ca corby. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung s5230 il am si este foare bun

| katalinu26 a răspuns:

S5230 este mai bun

| danyelle_5059 a răspuns:

S5230 merge bine faec poze bune si se aude bine la playerul muzicalwinking

| radcasian a răspuns:

Ti-as recomanda Samsung s5230 dar este mai scump decat Samsung corby. Daca vrei sa fie mai ieftin ia-ti Samsung corby dar daca vrei sa fie mai rezistent iti recomand Samsung s5230 sper ca ti-am fost de ajutor pa

| fairytale a răspuns:

Eu cred ca Samsung corby eu il am si imi place foarte mult merge repede si e bun uite un filmulet sa vezi cum e Samsung corby http://www.youtube.com/watch?v=yDbK4niv_WA&feature=related