| Ylynkutza a întrebat:

Samsung sau Asus sunt firme bune de laptop?

Răspuns Câştigător
| ancaa_1330 a răspuns:

Eu am Asus si sunt foarte multumita de el. + cunosc multe persoane care au tot Asus si nu au avut nici o problema cu laptopul.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Samsung e o firma ffoarte buna...dar in materie de laptop-uri Asus e una dintre cele mai cunoscute firme

| cristiiiiiii a răspuns:

Da sunt firme foarte bune. si Acer sau Toshiba iar sunt bune. Daca vrei sa iti iei iti recomand

| Resurrection a răspuns:

Ambele sunt firme bune de laptop-uri dar preferata mea ramane HP.

| ALYNAMARYA a răspuns:

Sunt bune, dar cei mai buni in laptopuri sunt cei de la Toshiba. Eu am si de la Toshiba si de la Packard bell. Merg foarte bine si nu mi-au facut nicio problema.

| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Da sunt firme foarte bune de laptop