| BogdanTheo a întrebat:

Ce parere aveti de un laptop ASUS, am auzit ca se incing la jocuri mai mult ca alte firme de laptop. Ce ar fi mai bun un Dell sau Asus?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde de la model la model. Daca nu zici exact ce cu ce compari, intrebarea nu isi are rostul.

| Jipa95 a răspuns:

Prietene, orice laptop se incinge atunci cand te joci pe el, fie ca vorbim de unul de 2000 lei sau unul de 8000 lei. Asus fac cele mai ok laptopuri de gaming, uita-te la seriile ROG.