| molocemarius a întrebat:

Sarbatori fericite tuturor, va rog sa ma ajutati mai demult aveam un program teamviewer dar arata altfel iconita arata ca litera A de culoare rosie si era mult mai eficient! Va rog sa imi dati un link de download sau ceva sau adresa de mess si mi-l dati acolo! Dau FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca TeamViewer 9, e versiune noua si-l poti gasi pe net.

| molocemarius explică:

Nu il gasesc Tiayth acolo e alta versiune l-am cautat dar tot nu l-am gasit!

| Tiayth a răspuns:

Www.teamviewer.com iei de aici cea mai noua versiune