| anonim_4396 a întrebat:

Sarbatori fericite tututor! Am si eu o nelamurire.Am un buget de 600 de lei si vreau sa-mi iau un playstation 3.Ideea e ca nu stiu ce sa aleg intre o consola playstation3 12GB super slim cu garantie, sau o consola playstation 120/160/320GB slim fara garantie.Mentionez ca ambele vor fi cumparate sh.Ideea e ca daca-mi iau una de 12GB ii voi schimba in timp hard-ul ca sa pot juca GTA 5 (d-asta o si iau).Voi ce ati alege in locul meu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant locuri unde vine cu 320 GB si garantie mai cauta in centrele comerciale.

| Georgicuță a răspuns:

Așa pot să-mi iau nouă cu 500GB, dar am specificat că am doar 600 de lei.

| Pitian_Florinel_1982 a răspuns:

Eu ti-as recomanda consola playstation3 cu garantie. Dar mai cauta cu mai multi GB.
funda?

| Pitian_Florinel_1982 a răspuns:

Eu iti recomand aia cu garantie pentru ca daca t-i se strica poti cumpara alta gratis.
Funda?