| itscloudyoutside a întrebat:

Scuzaţi categoria. Deci am şi eu o problemă cu contul de la Youtube.

Ieri nu am mai putut să intru pe el, aşa că mi-am resetat parola. Dar acum am o altă problemă: când vreau să intru (cu noua parolă), tot nu mă lasă, şi îmi mai apare şi propoziţia asta cu roşu:

Your password was changed 27 hours ago.

Şi da, aşa e, mi-am resetat parola acum 6 - 8 - 54 de ore, câte or fi. Dar tot nu înţeleg de ce nu pot intra. Are cineva vreo idee?

8 răspunsuri:
| lebek01 a răspuns:

Folosesti google crome, presupun...

| lebek01 a răspuns:

Ai incercat sa te deconectezi de pe youtube si apoi sa dai log in, iti trebuie doar username si parola, fara e-mail.

| itscloudyoutside explică (pentru lebek01):

Chiar acum am încercat şi cu username-ul, dar tot nu merge. Îmi spune acelaşi lucru, că mi-am schimbat parola acum 27 de ore.

| Andrei07565486 a răspuns (pentru itscloudyoutside):

Fa-ti un alt cont, si fi mai atenta ce password pui.

| lebek01 a răspuns (pentru itscloudyoutside):

Daca vrei iti dau sa incerci cu contul meu.

| Andrei07565486 a răspuns:

Vezi sa nu fi gresit email,

| itscloudyoutside explică (pentru Andrei07565486):

Nu, nu am greşit e-mail-ul.

| DaRkAnGeL_5368 a răspuns:

Annahappy nu e nimic aiurea este o metoda de protectie. in 48 de ore o sa mearga bine contulwinking Fundatongue?