| anonim_4396 a întrebat:

Scuze de categorie! Bună TPU! URGENT! dau fundă bineînțeles.
Am o problemă. Nu-mi mai apare de o zi rețelele wi-fi, îmi apare doar să conectez firul de internet și totodată când dau Depanare nu pot nici să creez o rețea nouă fără fir cum făceam înainte, iar când caută nu găsește nimic. Precizez că eu am Routerul în aceeași cameră în care stau și cu laptop-ul. Chiar nu știu ce s-a întâmplat. Am aici câteva poze care vă pot ajuta cu ceva.
1. http://oi60.tinypic.com/2mqol8m.jpg
2. http://oi58.tinypic.com/1pbix1.jpg (aici trebuia să-mi apară chestia cu conectare fără fir)

Mulțumesc anticipat. Dau funde și note.

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Ai verificat daca ai achitat facturile?

| anonim_4396 explică (pentru fuzzer):

Nu are legatura. Da, sunt achitate... cu firul conectat internetul merge dar cand il deconectez nu mai merge si nici optiunile de conectare adica sa ma pot conecta la altii din bloc care au router, nu merge.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca sunt parolate! Vezi driverele si daca wireless-ul e enable!