| Razbunatorul a întrebat:

Se mai merita sa iti cumperi iphone 5s? si dc?

8 răspunsuri:
| 1Me9 a răspuns:

Da, se merita.Are multe functii foarte faine+rezolutie mult prea smechera, dar ca dezavantaj ar fi ca nu e rezistent.

| Clorox a răspuns:

Nu mai pune ''se'' in fata lui merita, este incorect gramatical, in fine, ti-am zis ca sa stii, nu te supara!
Acum cu telefonul, da, ar merita, depinde ce vrei sa faci cu el, este bun pentru Facebook, snapchat, Instagram si chestii de genul, este bun si la poze si putin la gaming!
Iti sugerez sa-l iei, dar ai grija, o sa ai probleme cu bateria, trebuie sa-ti iei o baterie externa.
Telefonul arata bine, se misca bine, ia-l!

| BroRo01 a răspuns (pentru 1Me9):

Rezolutie smechera? de cand? si functii cum ar fi ce?

| 1Me9 a răspuns (pentru BroRo01):

Ma refeream la poze prin rezolutie.Si prin functii, la aplicatii.

| DamienArmitage a răspuns:

Pentru aproximativ acelasi pret as recomanda LG G4. Mult mai multe functii, ecran quad HD (2k), camera 16MP (spate)/8MP (fata). Suport realitate virtuala. Aici sunt telefoanele comparate: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5685&idPhone2=6901

| LTAA a răspuns:

Nu merita, este prea invechit si scump pentru ce face.
Pt mai putini bani gasesti Samsung A3 2017, este putin mai mare, specificatii mai bune, sistem de operare mai fain, sticla pe spate si camera mai buna.

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Redmi 3 e vreo 600 de lei si e mult mai bun ca 5s.

| BroRo01 a răspuns (pentru 1Me9):

IOS ul nu are nu-s ce aplicatii, mai multe sunt pe Android cat despre camera sa fim seriosi... cat are? 8 mp? sunt de accord cu DamienArmitage, un LG G4 ar fi mult mai bun. (nu am nimic vs iphone dar ii vechi )