| tomuch4 a întrebat:

Merita sa iti cumperi iPhone?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca software sunt nr1 in lume, desi merita

| Crackman a răspuns:

Am avut Android 10 ani
Acum de un an am ios.
Personal prefer androidul, iphonul are softul special si se misca bine. Dar componentele accesoriile sunt scumpe, esti limitat foarte mult, incarcarea la baterie lenta, aplicatiile ca Facebook lite nu exista decat daca faci pe Turcia, nu memori slot.
Parerea mea personala este.
Daca vrei sa faci multe fara restrictii cu accesori multe iei Android
Vrei firma, calitate de soft, camera cat de cat okay iti iei ios. Da sa ai incarcatorul la indemana happy