| Girly97 a întrebat:

Se mai produc si in 2019 casete video? Am gasit la un magazin atat casete video cat si aparate video.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, vintage. Și discuri de vinil, și gramofoane cu pâlnie.

| anonimg a răspuns:

Nu cred că se mai produc. Sau în cel mai bun caz pentru cei mai conservatori și pentru melancolici; deci in ediții foarte limitate.
Multe sunt vechi dar au fost păstrate în stare foarte bună. Poate pe la antichități se mai găsesc, prin târguri sau pe site-uri gen OLX.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Bravo, ar fi fost frumos daca postai si un link, asa, de curiozitate nu de altceva

nu cred ca se mai produc, cu toate ca unii inca mai folosesc, in plus numai benzile de backup erau facute sa reziste in timp, restul, habar n-am, s-ar putea sa reziste, s-ar putea sa nu