| Vectra1 a întrebat:

Se merita 500 ron pe aceasta unitate? Si cate fps uri as avea pe cs go rez 1024 si setari pe low-medium 4gb ddr 3
placa video Nvidia gt 220 1024 pe 128 bit
Procesor INTEL core 2 duo E6600 3.06 Ghz
Hdd 500 GB
G41MT-S2PT

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu merita!

| Sellak a răspuns:

E similar cu PC-ul meu. Eu am AMD Athlon II x2 250 4.0 Ghz
si 8 GB RAM in rest e la fel, placa video, HDD-ul si mi se misca cam cu 40 50 fps pe CS:GO deci cam la fel ar trebui sa ti se miste si tie, totusi procesorul tau e mai slabut un pic deci nu garantez ca o sa se miste la fel, dar in principiu merita 500 de lei. happy

| Durky a răspuns:

1. Merita banii
2. O sa iti mearga CS:GO destul de bine si pe medium-high si iti merge cu o medie de 50 fps
3. Pentru prietenul meu (Sellak) nu te-a intrebat nimeni ce PC ai tu acasa, ti-au cam murit laudatorii.

| TeodorofFlavius a răspuns:

De meritat merita dar daca vrei si mai poti pune un 500lei macar iti pot face eu un sistem printr-un wishlist la PcGarage.