| DeKoniec a întrebat:

Se merita sa cumpar casti Beats? Sau alte casti ce mi-ati recomanda? nu pentru gaming.....Astept pareri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Beats by drDRE studio, am dat 300 euro (calitate foarte bună, bass puternic). Contra:Sunt cu baterii.
Se aud foarte bine, îți recomand să nu-ți cumperi din Romania.
Într-un fel regret că le-am cumpărat, puteam să-mi iau altceva de banii ăia.

5 răspunsuri:
| crazytalk a răspuns:

Nu se merita banii, oricat de bune ar fi. Daca vrei ceva bun incearca castile de dj de la Sony. Au un bass genial si se aude totul super.

| eSseKer22 a răspuns:

Dar pentru ce telefon, mp3, mp4?

| DeKoniec explică (pentru eSseKer22):

Pentru pc.

| eSseKer22 a răspuns (pentru DeKoniec):

Sennheiser hd 280 pro

| eSseKer22 a răspuns (pentru DeKoniec):

Cele mai bune si cele mai scumpe sunt dai un search pe google :O
Final Audio Design Muramasa VIII