| AvakinAndrei a întrebat:

Merită să îmi cumpăr cel mai nou model de Apple Watch? Chiar nu știu ce alegere să iau

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca vei mai pune si maine aceasta intrebare, deja e a doua oara
Pustilor cine isi permite isi cumpara ce doreste, cine nu, scrie pe TPU daca merita sau nu un anumit produs scump in categoria lui.

sunt o multime de bogati din taste care vrand sa isi arate aici avutia lor falsa pun intrebari de genul " merita ultimul iphone, merita ultimul porsche? " cine are bani cumpara nu face statistica pe net!
cine este interesat de un anumit device intreaba din punct de vedere al caracteristicilor> ce este mai bun pentru el, vine cu cateva modele si cere sfat despre care ar fi cea mai buna alegere etc

Nu vii ca dani mocanu si afirmi merita BMW ultimul model sau Mercedes? dar nu spui care bmw si nici care model de mercedes? din acel moment arati exact nivelul tau de cunoastere si mai ales in functie de ce criterii cumperi, adica cumperi doar dupa ceea ce iti sugereaza brandul nu si la ce iti foloseste!

Cam asa faceti voi toti, pustii astia care nu stiu de unde si pana unde sunteti mari fani APPLE, ca doar nu cunoasteti suficient caracteristicile modelelor pe care le vreti! Ci stiti una si buna renumele brandului.

| gabicoo a răspuns (pentru Simpatic):

Sau mai pe scurt: Întrebarea face parte din categoria: Nu cumpăr/vând nimic. Dar postez ca să mă laud.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merită normal.Bani aruncati. Gîndeste te daca ai la ce sa il folosesti.

| RAY a răspuns:

Consideri ca chiar ai nevoie de asa ceva? macar da banii pe ceva care are cat mai multe informatii despre sanatatea ta, merita
Pasi
Monitorizare ritm cardiac
Apeluri
Monitorizare SPO2
Functii GPS
Rezistenta la apa
Microfon
Rezistenta la praf
Speaker
SOS
Detectarea caderilor
Senzori Heart Rate Sensor
Altimetru
Accelerometru
Lumina ambientala
Giroscop
Oxigen in sange
Tehnologie Smart
Serie Apple Watch Seria 7

| gabicoo a răspuns:

Da iHunt ce are? Râie?

| octav005 a răspuns:

Daca face si mancare. sigur merita

| Xox0 a răspuns:

Ok, in primul rand, iWatch are si mult pro-uri:
-poti lua apeluri de pe el si poti chiar vorbi de pe el.
-cred ca ai Siri.
-e conectat cu iPhone-ul sau cu orice alt device Apple si notificarile iti apar imediat si pe ceas.
-aplicatiile: sport, sanatate, Spotify etc.

Cons: - bateria tine putin.

Personal, folosesc Garmin. Bateria ma tine 2 saptamani, si are aproape ce are si iPhone-ul, plus multe aplicatii sport.