| AlxGoliatH a întrebat:

Se merita sa imi iau Samsung galaxy mini 2 sau sa mai strang bani pentru un LG l5? La ce este mai bun LG l5 decat mini 2.

4 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi LG-ul pentru ca are ecranul mult mai mare si are procesor Intel core i5. Daca te gandesti la aplicatii sau la memoria sa interna poate face mai mult decat un Samsung Galaxy mini 2.

| Cameleonnn a răspuns:

Eu iţi dau un sfat. Dacă vrei il asculti dacă nu... Deci mini 2 este foarte bun din toate punctele de vedere are o versiune bună de soft care o poţi updata pană la ultima. Dar acum e alegerea ta. Eu votez Samsungbig grin.

| andreilyon a răspuns:

Salut,
Dintre aceste 2 telefoane, ti l-as recomanda pe LG L5 din cauza ecranului de 4" fata de 3.2" cat are Mini2 si camera foto al lui LG e mai buna(5Megapixel)
Din punct de vedere tehnic si al design-ului as alege LG L5.

| wonderwoman a răspuns:

Eu am LG L5.Are un ecran destul de mare, la Samsung nu gasesti la acelasi pret display la fel. E subtire, se aude bine la difuzor. Daca vrei Samsung doar pentru ca e Samsung laughing si are toata lumea e ok, dar te sfatuiesc ca alegi LG-ul.