| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa-mi cumpar un Samsung U600? Cine are, cum e?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| nutzu' a răspuns:

Asculta-ma... cel mai bun samsung in raport calitate pret este Samsung J700.
Am avut 6 telefoane(dintre care 2 samsung, un sony erikson, un nokia si 2 sagemuri) in ultimii 2 ani si de asta(j700) sunt cel mai multumit...asculta-ma...si cu un card de 2 gb(asa am eu telefonul) telefonul este perfect...singurul defect este ca are camera doar de 1. 3 megapixeli...in rest este super telefonul.

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Pozele ies foarte bine..atat.

| adytzzkiss a răspuns:

Presupun ca merita...insa volumul sunetului lasa de dorit... dar sa nu uitam ca pozele ies clarewinkingwinking