| coztel5437 a întrebat:

Se merita sa-mi iau un Lenovo a850 de pe ebay? la noi telefonul ii vreo 700-800 lei, cand pe ebay ii vreo 500 lei...telefoanele is originale sau o fi copii (ma refer la cele de pe ebay)?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Uite aici niste ofere:
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-lenovo-a850-65950574#all
Daca nu ai incredere in ebay, cumpara de pe site-uri romanesti. Daca totusi cumperi de pe ebay, vezi ca vanzatorul sa aiba mai multe calificative pozitive, preferabil in jur de 100%.

| express11 a răspuns:

Daca mai pui si vama, taxa adica...