| Yuuuki a întrebat:

Se merita un ipad 2 sau 3 si un iphone 4s? Sau un Galaxy S si Tab?

7 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi full android, dar daca tot ai bani de iPhone 4s de ce nu iti iei un galaxy s 2 sau 3 in loc de s?

| robby212 a răspuns:

Nu merge pe android! Foloseste iOS, iPhone, iPad, si tot ce tine de ei, sunt foarte buni! Sa nu faci prostia sa cumperi de la Samsung...

| D4ny4WIN a răspuns:

Iphone 4?!?!?!?!
cred ca glumesti! normal ca sa merita! 100%! Galaxy S se merita mai mult
nai vazut grafica? meniul? memoria? e super tare ala

| K1nd3r3dn1K a răspuns:

Eu zic să alegi ipad3 si iphone 4s.Acum ipad'ul după părerea unora este mai bun decât galaxy tab, aceasta fiind şi părerea mea iar iphone'ul este bun dar nu cred că se compară cu un S3... aşteptăm lansarea lui iphone 5, atunci se va putea decidewinking

| saby1234 a răspuns:

Iti spun eu Samsung a facut cel mai neplacute telefoane adica serios ala e un telefon sau o tabla e imens dar mai suptire e incomod si plus Apple e firma de marca cum ar veni haina de 100 lei de la zara si alta de 100 de lei de la versace iphone si ipad cel mai bine

| AnDrEeAIIII a răspuns:

Samsung Galaxy tab 2 depaseste ipad-ul dar iphone4s e multa mnai bun decat Samsung galaxy s. cel mai bun Samsung e galaxy s 2, acum a aparut si s3 dar e f scump -aproximativ 3000 lei (30 milioane ). este alegerea ta... o zi buna!

| surpass a răspuns:

Iphone 4s este superior unui galaxy s, iar ipad 3 este muult mai bun decat galaxy tab. daca nu ai bani de ipad 3 ia-ti ipad 2.