| andreeattr a întrebat:

Se poate decoda un telefon codat pe o anumita retea?

5 răspunsuri:
| clofu a răspuns:

Se pot decoada de pe orice retea, inclusiv retelele de afara.Acum depinde si de modelul de telefon. Cel mai simplu ar fi sa mergi la un service... te poate costa in jur de 40 de lei.Bafta

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da. te duci la centrul de unde ai luat telefonul si ti`l decodeaza. dar trebuie sa platesti

| Doar1îngeR a răspuns:

Depinde de telefon.

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Daca este la abonament, numai dupa 2 ani de zile sau dupa expirarea contractului; daca nu, sigurat ca se poate insa o sa te cam coste

| ∂яαgσѕ a răspuns:

Desigur ca da doar trebuie sa stii pe cineva care decodeaza telfoane