| Deeutzika a întrebat:

Se poate intra in PC cuiva fara TeamViewer?

ce poate face pers respectiva daca a reusit sa intre in PC?

4 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Nu se poate intra in pc-ul altuia fara un program special pentru asa ceva.
Cam asa stiu eu poate se poate. Dar aia e illegal big grin

| Imstrong a răspuns:

Pai se poate fara TeamViewer doar daca persoana respectiva are parola la pc.(si trebuie sa i-o afli, pandeste-o, fa ceva!)
Si atunci iti pui si tu parola la pc, si in loc de parola ta o pui pe a ei/lui.Si gatawinking Bafta! Astept fundita.

| SouLIce a răspuns (pentru Imstrong):

Esti cel/cea mai priceput/a hacker pe care l-am intalnit laughing probabil metoda asta ai invatat-o de la bunici laughing

| BlackNinja a răspuns:

Poate intra in PC-ul tau folosind un virus.Ea poate face exact ce poti face si tu, orice.