| Azzido a întrebat:

Se poate micsora formatul unui fisier pdf pentru a putea fi vizualizat pe telefon? Daca da cum si cu ce program?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"sa micsorezi formatul"? rolling on the floor foarte tare laughing Inteleg la ce te-ai referit dar nu se poate asa ceva. Tu vrei sa schimbi formatul,scrie pe google from x to y unde x reprezinta formatul din care convertesti,in cazul tau pdf si y sa fie formatul in care il vrei, sau intra in el pe calculator, fa-i print si-ti merge direct poza pe telefon.

| Kattan a răspuns:

Nu se poate micsora formatul, cum zici dumneata. Pentru a putea fi vizualizat "normal" pe ecran, trebuia ca aplicatia cu care deschizi fisierul sa stie de word wrap (http://en.wikipedia.org/wiki/Word_wrap)

| Azzido explică:

Am descoperit singur pana la urma. Ms oricum