| JasonMcCann a întrebat:

Stiți vreun program cu, care pot schimba formatul unui fisier PSD in JPG/PNG?

Răspuns Câştigător
| SergiuROA a răspuns:

Http://image.online-convert.com/convert-to-jpg Convertază automat la JPG. Încearcă-l. Fundă dacă te-a ajutat.

3 răspunsuri:
| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

Photoshop trial

| JasonMcCann explică (pentru RasturnicaSiTrixy):

Am Photoshop dar faza e că am un laptop cu ecranul foarte mic și dacă dau pe Save as, nu se întâmplă nimic, deci le pot salva doar în PSD, PDF, etc.

| SergiuROA a răspuns:

Http://image.online-convert.com/convert-to-jpg Convetearză automat la JPG. Încearcă. Fundă dacă te-a ajutat