| Dragos_Arapasu_1994 a întrebat:

Se poate modifica cu vreun program megapixelii unei fotografii, imbunatatirea calitatii?

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Megapixelii reprezinta rezolutia. Poti sa redimensionezi poza dar calitate mai buna nu o sa ai, decat o poza mai mare, care apare mai pixelata. happy

| William a răspuns:

Asta in CSI e posibil.

| unknown78 a răspuns:

Megapixeli nu ii poti modifica, calitate ramane aceiasi, in photoshop daca umbli putin pe la modul layerului, contrast, luminozitate e posibil sa o poti face sa para mai clara. Cam atat