| musli a întrebat:

Se poate monta la Orange sau la magazinele de specialitate o folie de protectie pentru ecran? Ma refer sa iti puna folia corect fara nici o bula de aer. Si daca da, cam ce pret ar costa procedeul? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Se monteaza in diferite magazine. Prin supermarketuri gasesti de astea. Daca vrei bune cauta pe internet firme care monteaza folia.

Pretul variaza intre 10 si 50 de lei. (Depinde de marimea ecranului).

| reeebook a răspuns:

Asta poti sa o montezi tu in baie cu putin abur (stergi bine ecranu inainte cu carpa care ti-o da cand iei folia) eu am montato singur si n-am mai facut asta inainte (si totusi na prins decat 1 bula mica de tot care s-a dus in timp) daca totusi vrei sa fii sigur dai 5 lei la gsm sau 10 lei + alta folie si ti-o monteaza pe loc fara nici-o bula...la Orange nu face asa ceva funda?

| nycu98 a răspuns:

Da cred ca 15 lei funda?